Arsenal pracuje nad transferami

Arsenal pracuje nad transferami
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: arsenal.com

Na tydzień przed końcem okienka transferowego menedżer Arsenalu zdradził, że klub cały czas pracuje nad nowymi wzmocnieniami, ale niewykluczone, że ktoś może też opuścić zespół.

- Nie chcę składać obietnic, których nie mogę dotrzymać. To nie zależy tylko ode mnie. W każdym razie coś może się jeszcze wydarzyć jeśli chodzi o ruchy transferowe z, i do klubu. Pracujemy nad tym. Zobaczymy, co uda się zrobić - powiedział Arsene Wenger.

Menedżer „Kanonierów” chciałby, aby stratę Robina Van Persiego i Alexa Songa zrekompensować pozyskaniem nowych, równie wartościowych zawodników. Wenger i tak wykonał już dobrą robotę pozyskując Podolskiego, Cazorlę i przede wszystkim rozchwytywanego Girouda. Francuz liczy teraz na efektowne zamknięcie okna i ma nadzieję, że zespół rozpocznie nowy sezon nie osłabiony, a wzmocniony. 
 
Na celowniku Arsenalu wciąż znajdują się jeszcze Fernando Llorente i Yann M’Vila. Oddala się jednak transfer Sahina, który podobno widziany był już na lotnisku w Liverpoolu. W kontekście transferów z klubu najczęściej wymienia się Marouane Chamakha, który łączony był już z Besiktasem, Bordeaux, a według „The Mirror” pytał o niego nawet Tottenham. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy