Arsenal przymierza się do zimowych transferów. Obrał za cel następnego obrońcę

Arsenal przymierza się do zimowych transferów. Obrał za cel następnego obrońcę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Arsenal rozważa możliwość złożenia oferty Villarrealowi za Pau Torresa - uważa „Daily Mail”.

Przedstawiciele „Kanonierów” zakontraktowali w trzech minionych oknach transferowych trzech nowych środkowych obrońców - Williama Salibę, Pablo Maríego i Gabriela Magalhãesa.

Klub z Londynu wydał na nich łącznie ponad 60 milionów euro i dużo na to wskazuje, że nie zamierza na tym poprzestać, ponieważ dziennikarze „Daily Mail” są przekonani, że ekipa z Emirates Stadium sposobi się do przedstawienia Villarrealowi zimowej oferty za Pau Torresa.

23-letni zawodnik pojawił się już wcześniej na liście potencjalnych celów Arsenalu w przypadku fiaska rozmów dotyczących pozyskania ostatniego z wymienionych wyżej piłkarzy oraz był przymierzany latem do zasilenia szeregów Manchesteru United czy Barcelony.

Ostatecznie pięciokrotny reprezentant Hiszpanii pozostał w „Żółtej łodzi podwodnej” i w dalszym ciągu jest obserwowany przez wysłanników „Kanonierów”, ponieważ chęć posiadania go w swoim zespole dalej wyraża Mikel Arteta, który nie jest przekonany do umiejętności prezentowanych przez Salibę.

Francuz miał latem opuścić szeregi ekipy z Emirates Stadium, ale ta nie dopełniła na czas formalności związanych z jego wypożyczeniem do Saint-Étienne i później nie zdecydowała się na wysłanie go do jednego z klubów z Championship.

Klub z Londynu był ponoć skłonny wyłożyć wcześniej 35 milionów funtów (38 milionów euro) na zakontraktowanie Pau Torresa, który ma w swojej umowie zapisaną klauzulę wykupu opiewająca na 50 milionów euro.

Villarreal nie przejawia obecnie chęci do przedwczesnego zakończenia współpracy ze swoim defensorem, który w trwających rozgrywkach wystąpił we wszystkich sześciu meczach hiszpańskiej drużyny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy