Arsenal: Rośnie liczba chętnych na Guendouziego

Arsenal: Rośnie liczba chętnych na Guendouziego fot. Arsenal FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Julien Maynard (Twitter)

Jak podaje Julien Maynard ze stacji TF1, Mattéo Guendouzi na brak zainteresowania nie może narzekać.

21-latek ostatnimi czasy nie utrzymuje najlepszych relacji z władzami Arsenalu i w związku z tym jest gotowy opuścić Emirates Stadium. Na wieść o tym jego angażem zainteresowały się Inter Mediolan, Juventus, Manchester United, Real Madryt czy FC Barcelona.

Według Maynarda część z ekip już nawiązała kontakt z otoczeniem środkowego pomocnika i to istotnie może zwiastować nam hitowym transfer czekającego wciąż na swój debiut w seniorskiej kadrze Francji zawodnika.

Dziennikarz stacji TF1 ( program „Téléfoot”) informuje, że na liście tej znajdują się „Nerazzurri” oraz „Duma Katalonii”, ale również Atlético Madryt i Paris Saint-Germain. Tym samym lista chętnych rośnie.

Dodajmy, że to właśnie na Parc des Princes gracz mierzący 184 centymetry dorastał piłkarsko, a następnie dołączył do Lorient, skąd przeniósł się do Anglii.

Guendouzi w tym sezonie wziął udział w 34 spotkaniach i zanotował trzy asysty. Jego umowa z „Kanonierami” wygasa w połowie 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy