Arsenal wciąż szuka wzmocnień

Arsenal wciąż szuka wzmocnień
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Po słabym początku sezonu (dwa bezbramkowe remisy), Arsenal wciąż poszukuje zawodników mogących podnieść jakość gry tego zespołu.

Menedżer zespołu z Emirates Stadium, Arsene Wenger, w tym okienku transferowym pozyskał już co prawda Lukasa Podolskiego, Oliviera Giroud i Santiego Cazorlę, ale stracił też dwa bardzo ważne elementy swojej układnki w postaci Robina Van Persiego i Alexa Songa. 

 
Francuski trener był zainteresowany pozyskaniem Nuriego Sahina z Realu Madryt, ale Turek wybrał inny zespół grający w Premier League - Liverpool. Nieoficjalne informacje sugerują, że Francuz odpuścił walkę o Sahina, bo nie szuka aktualnie wzmocnień na pozycję defensywnego pomocnika, ale on sam powiedział, że nie poszukuje zawodnika na konkretną pozycję.
 
- Jestem zadowolony ze wzmocnień, których dokonaliśmy, ale oczekuję, że jeszcze jakichś dokonamy, bo nadal jesteśmy na rynku transferowym. To zależy od jakości graczy, którzy są dostępni. Jeśli możemy znaleźć kogoś, kto może wzmocnić naszą drużynę jakościowo, zatrudnimy go bez względu na pozycję na której gra.  
 
Spekuluje się, że Arsenalowi bardzo zależy na pozyskaniu z Newcastle dwójki środkowych pomocników - Yohana Cabaye i Cheick'a Tiote - za których londyńczycy są gotowi wyłożyć 15 milionów funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy