Arsenal wygrywa, Aubameyang i Ramsey przeszli do historii Premier League

Arsenal wygrywa, Aubameyang i Ramsey przeszli do historii Premier League
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: OptaJoe

Pierre-Emerick Aubameyang i Aaron Ramsey popisali się w niedzielę wyjątkowym wyczynem.

Arsenal mierzył się dzisiaj na wyjeździe z Fulham. Aubameyang i Ramsey pojawili się na murawie w drugiej połowie, zmieniając odpowiednio Danny'ego Welbecka i Alexa Iwobiego. „Kanonierzy” prowadzili wtedy z beniaminkiem Premier League 2:1. Dwa gole dla gości strzelił Alexandre Lacazette, a w międzyczasie do siatki trafił André Schürrle.

Trzecią bramkę dla Arsenalu tuż po pojawieniu się na boisku zdobył Aaron Ramsey, który wykończył podanie Aubameyanga. Sam Gabończyk później zaliczył dwa trafienia, ustalając wynik meczu na 5:1. Za pierwszym razem podawał mu Héctor Bellerín, a za drugim... Ramsey.

Zgodnie z doniesieniami OptaJoe to pierwszy przypadek w historii Premier League, gdy dwóch rezerwowych w jednym meczu zarówno trafiło do siatki, jak i zanotowało ostatnie podania.

Piłkarze i kibice Arsenalu naprawdę mają się z czego cieszyć. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zwycięstwo z Fulham jest dla „Kanonierów” już dziewiątym z rzędu. W tym momencie zajmują oni czwarte miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy