Arsenal wyznaczył potencjalnego następcę Bellerína

Arsenal wyznaczył potencjalnego następcę Bellerína fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Niepewna przyszłość Héctora Bellerína w Arsenalu sprawiła, że londyńczycy zaczęli rozglądać się za jego potencjalnym następcą. Tym sposobem na ich radarach znalazł się Tariq Lamptey - przekonuje „Daily Mirror”.

Hiszpan to cel transferowy Joana Laporty, a więc faworyta do wygranej w wyborach prezydenckich, które za miesiąc odbędą się w Barcelonie. Cała operacja miałaby zostać przeprowadzona latem 2021 roku.

Zważywszy na te informacje, „Kanonierzy” postanowili się zabezpieczyć. Dokonano wstępnej analizy, a na liście życzeń wylądował Tariq Lamptey, dotąd łączony z Bayernem Monachium oraz Manchesterem City.

Jedno z odkryć drugiej części poprzedniego sezonu w Premier League to klejnot Brighton & Hove Albion. „Mewy” już teraz myślą o przedłużeniu współpracy z 20-latkiem, który reprezentuje Anglię w sekcji U-21, ale ostatnie słowo będzie należeć do samego gracza.

„Daily Mirror” uważa, że Mikel Arteta chciałby pozostania swojego rodaka na Emirates Stadium, lecz jego przyszłość wciąż jest niepewna, stąd działanie z wyprzedzeniem sterników Arsenalu.

Gdyby istotnie Héctor Bellerín zdecydował się na powrót do ojczyzny, pierwszym wyborem londyńczyków będzie Lamptey, autor gola i trzech asyst w bieżącej kampanii. Łącznie trykot Brighton & Hove Albion przywdziewał on 19 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy