Arszawin: Chcę grać dla Newcastle

Arszawin: Chcę grać dla Newcastle
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mirror

Andrei Arszawin w czwartek wystąpił w spotkaniu Pucharu UEFA między Evertonem a Zenitem St. Petersburg &#8211; wydaje się, że ten mecz był jego ostatnim w barwach rosyjskiej drużyny.<br><br>Arszawin po zdobyciu(...)

Andrei Arszawin w czwartek wystąpił w spotkaniu Pucharu UEFA między Evertonem a Zenitem St. Petersburg – wydaje się, że ten mecz był jego ostatnim w barwach rosyjskiej drużyny.

Arszawin po zdobyciu z Zenitem Mistrzostwa Rosji w minionym sezonie jest gotowy na nowe wyzwania – transfer do Newcastle United. 26-letni piłkarz przyznaje, że bardzo chciałby spróbować swoich sił w lidze angielskiej.

„Oczywiście, że chciałbym grać w Anglii” – powiedział kapitan reprezentacji Rosji

„W Rosji jak również w Anglii mówi się, że Newcastle uważnie mnie obserwuje, ja jednak żadnej konkretnej oferty jeszcze nie otrzymałem. Jeśli się taka pojawi to na pewno będę nią zainteresowany.”
Więcej na temat: Anglia Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy