AS: Alex Sandro na szczycie listy życzeń. Transfer blisko!

AS: Alex Sandro na szczycie listy życzeń. Transfer blisko!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS

Jak donosi „AS”, Paris Saint-Germain pracuje nad transferem Alexa Sandro.

Brazylijski lewy obrońca kilka miesięcy temu związał się nową umową z Juventusem (jest ważna do 30 czerwca 2023 roku). Wydawało się, że zakończy to wszelkie spekulacje i doniesienia łączące go z innymi klubami. Zdaniem „AS'a” temat transferu Sandro jest jednak aktualny i starają się o niego władze PSG.

Hiszpańska gazeta podaje, że defensor stał się priorytetowym celem transferowym paryżan na letnie okno, a kluby rozpoczęły już negocjacje. Wydaje się, że 50 milionów euro to minimum.

„AS” dodaje, że po potencjalnym odejściu Sandro Juventus mógłby zintensyfikować starania mające na celu zakontraktowanie Marcelo. Obrońca Realu Madryt do niedawna z optymizmem zapatrywał się na przenosiny do Turynu, gdzie gra już Cristiano Ronaldo. Podejście 30-latka zmienił jednak powrót na Santiago Bernabéu Zinédine'a Zidane'a. Transfer Brazylijczyka będzie trudny do zrealizowania.

Sandro występuje w Juventusie od 2015 roku, kiedy to przeszedł do włoskiego klubu z FC Porto. W tym sezonie rozegrał 37 spotkań, w których zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy