AS Monaco finalizuje transfer z Bundesligi. Obrońca do nowej drużyny dołączy po Igrzyskach Olimpijskich

AS Monaco finalizuje transfer z Bundesligi. Obrońca do nowej drużyny dołączy po Igrzyskach Olimpijskich
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Ismail Jakobs przeniesie się na zasadzie transferu definitywnego z 1. FC Köln do AS Monaco - przekonuje Max Bielefeld.

Klub z Księstwa bardzo chętnie spogląda na rynek niemiecki, co pokazuje fakt, że w minionych latach do ekipy z Ligue 1 dołączyli tacy gracze jak Naldo, Benjamin Henrichs, Jean-Kévin Augustin, Kevin Volland i Alexander Nübel.

Teraz do tych dwóch ostatnich, występujących obecnie na Stade Louis II, ma dołączyć Ismail Jakobs z 1. FC Köln.

Max Bielefeld ze Sky uważa, że wszechstronny zawodnik mogący występować na każdej pozycji na lewej flance znajduje się już w drodze do Monako, gdzie po przejściu testów medycznych zwiąże się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2026 roku.

Uczestnik nadchodzących Igrzysk Olimpijskich przeniesie się do drużyny prowadzonej przez Niko Kovača na zasadzie transferu definitywnego opiewającego na około 6,5 miliona euro.

Jakobs był do tej pory związany wyłącznie z „Kozłami”.

Do pierwszej kadry niemieckiego zespołu został włączony przed startem sezonu 2019/2020 i rozegrał dla niego 47 spotkań, w których zdobył cztery bramki oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy