AS Roma będzie walczyć o transfer Smallinga. Anglik jest gotowy pójść na ustępstwa

AS Roma będzie walczyć o transfer Smallinga. Anglik jest gotowy pójść na ustępstwa fot. AS Roma
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport Italia

Chris Smalling jest zdecydowany na kontynuowanie kariery w Romie i dlatego zamierza pomóc klubowi w walce o jego wykupienie z Manchesteru United poprzez obniżenie swoich oczekiwań finansowych.

Środkowy obrońca zasilił szeregi włoskiego klubu w trakcie letniego okienka transferowego na zasadzie rocznego wypożyczenia z „Czerwonych Diabłów” bez opcji definitywnego wykupu.

30-letni zawodnik prezentował się jednak na tyle dobrze w dotychczas rozegranych meczach w barwach „Giallorossich”, że ci zamierzają podjąć próbę pozyskania go na stałe przed startem nowego sezonu.

Sam Smalling ma być także nastawiony na kontynuowanie kariery w rzymskim zespole. Dziennikarze „Sky Sport Italia” uważają nawet, że jest skłonny obniżyć swoje oczekiwania finansowe, aby ułatwić Romie negocjacje z Manchesterem United.

Ekipa z Old Trafford przejawia chęć do sprzedaży Anglika, ale ma oczekiwać za niego kwoty wynoszącej nawet ponad 30 milionów euro. Drużyna ze Stadio Olimpico nie posiada obecnie aż takich środków, które mogłaby przeznaczyć na transfer defensora.

Doświadczony obrońca wystąpił w 28 meczach „Giallorossich” w trwających rozgrywkach i zdobył w nich dwa gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy