AS Roma: Nicola Zalewski blisko nowej umowy

AS Roma: Nicola Zalewski blisko nowej umowy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: la Repubblica

Nicola Zalewski jest w bardzo dobrej formie i lada dzień powinien podpisać nowy kontrakt z AS Romą.

Juniorski zespół Romy spisuje się w tym sezonie znakomicie i w pierwszych czterech meczach zgromadził komplet punktów. Duży wpływ na to miała dyspozycja polskiego skrzydłowego, Nicoli Zalewskiego.

18-latek od początku tego sezonu zagrał we wszystkich meczach, a jego dorobek to pięć goli i dwie asysty. Dobra postawa zaowocowała powołaniem na ostatni mecz ligowy seniorów przeciwko Benevento.

Polak wprawdzie w tym spotkaniu nie zagrał, jednak w Rzymie niemalże wszyscy wypowiadają się o nim w samych superlatywach i jego debiut w Serie A wydaje się nieunikniony. Jego obecna umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, ale już teraz mówi się o jej rychłym przedłużeniu.

Włoskie media informowały w poniedziałek, że Zalewski wkrótce powinien parafować nowy kontrakt, który będzie prawdopodobnie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku. Ponadto otrzyma on też podwyżkę.

Urodzony w Tivoli piłkarz to reprezentant Polski do lat 20.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy