Ashley Williams opuści Swansea?
2013-03-15 12:57:04; Aktualizacja: 12 lat temu
Szkoleniowiec Swansea City Michael Laudrup oświadczył, że kapitan "The Swans" Ashley Williams może opuścić walijski klub w lecie, aby dołączyć do któregoś z czołowych zespołów angielskiej Premier League.
Williams aktualnie rozgrywa doskonały sezon, będąc wraz z Chico Floresem duetem stoperów niemal nie do przejścia. Kapitan Swansea co prawda podpisał niedawno nowy kontrakt, który wiąże go z tą drużyną do 2015 roku, jednak plotek na temat jego odejścia pojawia się ostatnio coraz więcej.
Zainteresowanie usługami 28-latka wyrazili już Liverpool oraz Arsenal. - Ashley rozgrywa rewelacyjny sezon - podkreślił Laudrup. - Na początku co prawda nie odnotowywał najlepszych występów, ale potrafił zażegnać kryzys formy i teraz jest jednym z jaśniejszych punktów Swansea. Wraz z Chico tworzą świetną kombinację stoperów.
- Jednak kiedy jakiś zawodnik zaczyna grać coraz lepiej, to niemal z marszu zyskuje zainteresowanie większych klubów. Obawiam się, że zatrzymanie Williamsa w naszych szeregach będzie trudnym zadaniem, ale wszystko zależy od niego. Nie pozostaje nic innego, jak poczekać na rozwój wydarzeń - skwitował duński trener.





![Łukasz Łakomy otworzył dorobek bramkowy w Belgii. Drużyna Michała Skórasia rozbita [WIDEO]](img/photos/112280/170x113/xyz.jpg)
![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/170x113/ermal-krasniqi.jpg)






![Łukasz Łakomy otworzył dorobek bramkowy w Belgii. Drużyna Michała Skórasia rozbita [WIDEO]](img/photos/112280/90x60/xyz.jpg)
![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/90x60/ermal-krasniqi.jpg)






