Asysta Mateusza Bogusza to za mało. Los Angeles FC przegrywa pierwszy mecz finału Ligi Mistrzów CONCACAF [WIDEO]

Asysta Mateusza Bogusza to za mało. Los Angeles FC przegrywa pierwszy mecz finału Ligi Mistrzów CONCACAF [WIDEO] fot. Los Angeles FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Mateusz Bogusz zanotował asystę w pierwszym spotkaniu finałowym Ligi Mistrzów CONCACAF. Otwierające podanie polskiego zawodnika pozwoliło zachować Los Angeles FC szanse na pokonanie Club León (1:2).

Rozgrywany w Budapeszcie decydujący mecz o zwycięstwie w Lidze Europy pomiędzy Sevillą a Romą nie był jedynym dużym wydarzeniem piłkarskim w minionych godzinach, ponieważ w Meksyku odbyła się pierwsza część starcia o wygranie Ligi Mistrzów CONCACAF z udziałem Mateusza Bogusza.

Ofensywny pomocnik rozpoczął pojedynek z Club León na ławce rezerwowych Los Angeles FC i pojawił się na boisku dopiero po godzinie rywalizacji przy dwubramkowym prowadzeniu gospodarzy.

Taki rezultat mocno ograniczał szanse amerykańskiej drużyny na odrobienie strat na własnym terenie.

Podopieczni Stevena Cherundolo grali jednak do końca i przyniosło to spodziewany skutek w postaci zdobycia honorowej bramki przez najskuteczniejszego gracza w całych rozgrywkach - Denisa Bouangę.

Asystę przy trafieniu Gabończyka zanotował nasz zawodnik, który w nieznacznym stopniu musnął futbolówkę kierowaną w jego kierunku z bocznej strefy.

Dzięki temu skupił na sobie uwagę bramkarza, co wykorzystał autor ośmiu trafień w ośmiu meczach w Lidze Mistrzów CONCACAF.

Rewanżowy mecz z udziałem obu ekip zaplanowano na 5 czerwca na godzinę 3:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy