Atalanta nie zwalnia tempa. Bardzo ciekawy transfer w ramach Serie A
2023-08-06 09:06:11; Aktualizacja: 2 lata temu
Atalanta finalizuje transfer piłkarza Milanu. Do Bergamo przybyć ma Charles De Ketelaere. Klub czeka na decyzję gracza - donosi Sky Sport Italia.
Gian Piero Gasperini doszedł do wniosku, że to już czas na przemeblowanie ofensywny jego drużyny, w której przez ostatnie lata pierwsze skrzypce odgrywali 32-letni dziś Luis Muriel oraz Duván Zapata.
Klub wkrótce potwierdzi angaż Gianluki Scamakki, ale na tym wzmocnienia się nie kończą.
Jak podaje Sky Sport Italia, „Orobici” osiągnęli z Milanem porozumienie w sprawie przybycia Charlesa De Ketelaere.Popularne
W grę wchodzi roczne wypożyczenie o wartości trzech milionów euro z opcją kupna. Jeśli Atalanta ją aktywuje, na konto „Rossonerich” wpłyną 22 miliony euro, do których w przyszłości będą mogły dojść cztery miliony z tytułu bonusów.
Teraz trwa wyczekiwanie na to, co postanowi zawodnik. Komplikacje nie są jednak przewidywane, gdyż Belg jest otwarty na zmianę otoczenia w ramach Serie A.
Nominalny ofensywny pomocnik, który odnajduje się jako skrzydłowy oraz środkowy napastnik, na San Siro przybył przed rokiem za ponad 35 milionów euro. Mimo że grał u Stefano Piolego regularnie (40 występów), na swoim koncie zapisał jedynie asystę. Wypożyczenie jest zatem korzystnym rozwiązaniem dla każdej ze stron.










![On nie trafi do Wieczystej Kraków [POTWIERDZONE]](img/photos/110532/170x113/slawomir-peszko.jpg)

![On zostaje w Widzewie Łódź [POTWIERDZONE]](img/photos/89604/170x113/widzew-lodz.jpg)
![Były piłkarz Lecha Poznań przeżył groźny wypadek [WIDEO]](img/photos/81565/170x113/wasyl-krawec.jpg)




![On nie trafi do Wieczystej Kraków [POTWIERDZONE]](img/photos/110532/90x60/slawomir-peszko.jpg)

![On zostaje w Widzewie Łódź [POTWIERDZONE]](img/photos/89604/90x60/widzew-lodz.jpg)
![Były piłkarz Lecha Poznań przeżył groźny wypadek [WIDEO]](img/photos/81565/90x60/wasyl-krawec.jpg)






