Atlético Madryt nie zapomniało o Cavanim. Ostateczna oferta

Atlético Madryt nie zapomniało o Cavanim. Ostateczna oferta fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ruben Uria I Goal.com

Ruben Uría podaje na łamach Goal.com, że Atlético Madryt nie zapomniało o Edinsonie Cavanim.

Z „Rojiblancos” odszedł Álvaro Morata, którego miejsce w madryckim zespole zajmie Luis Suárez. Nie można jednak wykluczyć, że w tym oknie dojdzie do jeszcze jednej dużej zmiany w ataku Atlético. Władze klubu ze stolicy Hiszpanii cały czas chcą bowiem pozyskać Cavaniego, którym interesują się od dawna.

Ściągnięcie drugiego Urugwajczyka do Atlético nie będzie łatwe, ale nie jest niemożliwe. Zdaniem Uríí dowodzi temu fakt, że ostatnio doszło do nowego kontaktu między stronami. Madrytczycy zaproponowali 33-latkowi kontrakt na sezon z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy w przypadku wywalczenia awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. To ostateczna oferta „Rojiblancos”.

Dużo zależy od samego Cavaniego. Piłkarz musi przystać na niższe wynagrodzenie od tego, które inkasował w Paris Saint-Germain. Przypomnijmy, że doświadczony napastnik nie przedłużył umowy z paryżanami i jest wolnym zawodnikiem.

Kluczem do przenosin Urugwajczyka do Madrytu może być odejście Diego Costy. Atlético stara się znaleźć mu nowy zespół, ale na razie się to nie udało. Jeśli do tego dojdzie, szanse na transfer Cavaniego będą bardzo duże.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy