Atlético po Álvareza?

Atlético po Álvareza?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Football Espana

Ostatnie raporty w hiszpańskiej prasie sugerują, że Atlético Madryt przygotowuje ofertę za Ricky’ego Álvareza z Interu Mediolan.

Argentyński zawodnik w przyszłym miesiącu kończy 26 lat, a na San Siro gra od lipca 2011.

Álvarez bardzo zawodził na początku swojego pobytu w zespole „Nerazzurrich”. Jego dyspozycja znacznie się jednak poprawiła w ostatnim czasie pod wodzą trenera Waltera Mazzarriego.

Piłkarz, który może grać na środku pomocy lub z przodu jako wsparcie dla napastników, w tym sezonie strzelił cztery bramki i zaliczył siedem asyst w 22 występach w Serie A.

Uważa się, że Diego Simeone jest gorącym zwolennikiem umiejętności Álvareza i podejmie próbę sprowadzenia go do stolicy Hiszpanii po zakończeniu tegorocznych rozgrywek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy