Atlético wytypowało następcę Godína

Atlético wytypowało następcę Godína
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Już latem najprawdopodobniej z Atlético Madryt odejdzie Diego Godín. Jego następcą może być Rubén Dias, stoper Benfiki.

W ostatnim czasie Beppe Marotta, dyrektor wykonawczy ds. sportowych Interu Mediolan, oznajmił, że na dniach zostanie potwierdzony angaż Diego Godína. Tym samym Atlético Madryt musi przygotować się na odejście swojego kapitana i wszystko wskazuje na to, że już znalazło następcę Urugwajczyka.

Ma być nim 21-letni Rúben Dias, za którego według „Tuttosport” Benfica żąda 40 milionów euro. Problem w tym, że „Los Colchoneroes” nie są jedynymi, którzy interesują się siedmiokrotnym reprezentantem Portugalii.

Wspomniane źródło donosi bowiem, że do negocjacji włączyła się „Stara Dama”, która oprócz gotówki oferuje dodatkowo Marko Pjacę. Na razie nie wiadomo, jak na tę propozycję zareagowały władze „Orłów”.

Pewne jest jednak to, że Atlético Madryt latem będzie musiało zmierzyć się z Juventusem, jeśli chce, by obiecujący stoper Benfiki zawitał na Wanda Metropolitano, a nie Allianz Stadium. 

W obecnym sezonie 21-latek wystąpił w 41 spotkaniach, strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty. Jego umowa wygasa w połowie 2023 roku.

Inny kandydat do gry w zespole ze stolicy Hiszpanii to Nikola Milenković z Fiorentiny. 

Dodajmy, że tureckie media nie tak dawno podawały, że Atlético Madryt obserwuje również Marcão (więcej - tutaj). 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy