Aubameyang załatwi Arsenalowi hitowy transfer?!

Aubameyang załatwi Arsenalowi hitowy transfer?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

„Sport” podaje, że Pierre-Emerick Aubameyang może pomóc Arsenalowi w przeprowadzeniu głośnego transferu.

Chodzi o pozyskanie Ousmane'a Dembélé z Barcelony. Jeszcze nie tak dawno temu zawodnicy grali ze sobą w Borussii Dortmund i trzymali się dość blisko. „Kanonierzy” od pewnego czasu przyglądają się sytuacji francuskiego skrzydłowego na Camp Nou i zdaniem katalońskich dziennikarzy, jeśli Barcelona zdecyduje się na rozstanie z 21-latkiem, londyńczycy będą mieli asa w rękawie w osobie Gabończyka.

Pomóc Arsenalowi w sprowadzeniu Dembélé może również fakt, iż w angielskim klubie pracuje Raul Sanllehí, który w przeszłości przez wiele lat był związany z „Dumą Katalonii”.

Przypomnijmy, że Barcelona dała ostatnio młodemu zawodnikowi do zrozumienia, że oczekuje od niego większej odpowiedzialności i zdyscyplinowania poza boiskiem. Na ten moment najwięcej zależy od samego Francuza. Jeśli nie zmieni on swojego podejścia do pewnych spraw, Katalończycy mogą nie mieć oporów przed pożegnaniem się z nim po zakończeniu sezonu. Oczywiście najpewniej wiązałoby się to ze stratami finansowymi.

Jak na razie Dembélé rozegrał w tym sezonie 15 meczów w koszulce Barcelony. Zdobył w nich sześć bramek i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy