Aurier na celowniku Spartaka. Rosjanie uprzedzą Milan?!

Aurier na celowniku Spartaka. Rosjanie uprzedzą Milan?! fot. Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Serge Aurier przykuł uwagę Spartaka Moskwa - informuje Sky Sports.

Iworyjczyk nie znajduje się w planach José Mourinho, który niedawno pozyskał innego prawego obrońcę w osobie Matta Doherty’ego. Dotąd podstawowy gracz „Kogutów” gotowi się zatem do odejścia.

Faworytem do jego pozyskania wydawał się AC Milan, lecz opieszałość Włochów, co do negocjacji z Tottenhamem Hotspur, może sprawić, że piłkarz zostanie sprzątnięty im sprzed nosa.

Według Sky Sports na początku bieżącego miesiąca o sytuację 27-latka zapytanie złożył Spartak Moskwa, a obecnie Rosjanie mają być coraz bardziej pewni wygrania walki o jego angaż.

Londyńczycy za 60-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej oczekują około 20 milionów euro, a w przypadku spełnienia ich żądań przez moskiewską ekipę, bylibyśmy świadkami rekordowego zakupu w całej jej historii. Obecnie takowy stanowi zakontraktowanie Guusa Tila za 16 milionów euro.

Serge Aurier do Anglii przybył z Paris Saint-Germain, a operacja zamknęła się wówczas w kwocie 25 milionów euro. Przez trzy ostatnie sezony zawodnik uzbierał 83 występy, w których strzelił sześć goli i zanotował 14 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy