Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem fot. Oathartist / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Samuel Luckhurst [The Manchester Evening News]

W czwartek doszło do gorącej kłótni w szatni Manchesteru United - podaje Samuel Luckhurst z „The Manchester Evening News”.

Manchester United rozpoczął sezon od porażki z Brighton & Hove Albion 1:2. Tydzień później było jeszcze gorzej, bo „Czerwone Diabły” przegrywały z Brentfordem czterema bramki już po 35. minucie meczu. Gole strzelili Jay Dasilva, Mathias Jensen, Ben Mee i Bryan Mbeumo. Wynik 0:4 utrzymał się już do końca spotkania.

Jak donosi Samuel Luckhurst, w czwartek przed meczem z Brentfordem w Carrington doszło do ogromnej kłótni między piłkarzami MU. Jej przyczyną był prawdopodobnie słaby początek sezonu.

Decyzja menedżera United Erika Ten Haga o pozostawieniu Harry'ego Maguire'a na stanowisku kapitana nie jest w pełni popierana przez drużynę. Wielu graczy z mocnymi pozycjami w zespole sceptycznie odnosi się do rangi Maguire'a i jego roli w drużynie. Chęć odejścia z klubu Cristiano Ronaldo również przyczyniła się do napiętej atmosfery. Doszło do tego, że niektórzy piłkarze mają nadzieję, że Portugalczyk odejdzie, ponieważ wtedy atmosfera się oczyści.

Już wcześniej pojawiła się informacja o tym, że Ten Hag zdecydował się odwołać niedzielny dzień wolny piłkarzy MU. Luckhurst dodaje, że zajęcia w 30-stopniowym upale były wyczerpujące dla piłkarzy.

Więcej na temat: Manchester United FC Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zdecydował w sprawie Bartosza Salamona Lech Poznań zdecydował w sprawie Bartosza Salamona „Pan co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy