Ayoví rozważa grę w MLS

Ayoví rozważa grę w MLS
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Radio La Deportiva

Walter Ayoví, jedna z gwiazd ekwadorskiego futbolu, poważnie rozważa spróbowanie swoich sił w amerykańskiej MLS.

- Mój kontrakt z Pachucą jest jeszcze ważny przez półtora miesiąca i, prawdę mówiąc, mam nadzieję, że uda mi się wreszcie zagrać w Stanach Zjednoczonych. MLS to liga, która naprawdę mnie fascynuje. Byłoby świetnie zakończyć w niej karierę - powiedział w wywiadzie dla "Radio La Deportiva".

- Jeśli jednak pojawi się atrakcyjna oferta z Ekwadoru, wtedy rozważę również powrót do ojczyzny - zaznaczył wszechstronny pomocnik, który może grać zarówno w środku, jak i na lewym skrzydle.

35-latek swoje najlepsze lata ma już ze sobą. Te spędził w Monterrey, z którym trzykrotnie wygrał północnoamerykańską Ligę Mistrzów, a w 2012 roku zajął trzecie miejsce na Klubowych Mistrzostwach Świata. Mimo tego wciąż regularnie powoływany jest do reprezentacji Ekwadoru. Na ten moment jego licznik meczów dla "La Tri" zatrzymał się na 99.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy