Ayoví rozważa grę w MLS

Ayoví rozważa grę w MLS
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Radio La Deportiva

Walter Ayoví, jedna z gwiazd ekwadorskiego futbolu, poważnie rozważa spróbowanie swoich sił w amerykańskiej MLS.

- Mój kontrakt z Pachucą jest jeszcze ważny przez półtora miesiąca i, prawdę mówiąc, mam nadzieję, że uda mi się wreszcie zagrać w Stanach Zjednoczonych. MLS to liga, która naprawdę mnie fascynuje. Byłoby świetnie zakończyć w niej karierę - powiedział w wywiadzie dla "Radio La Deportiva".

- Jeśli jednak pojawi się atrakcyjna oferta z Ekwadoru, wtedy rozważę również powrót do ojczyzny - zaznaczył wszechstronny pomocnik, który może grać zarówno w środku, jak i na lewym skrzydle.

35-latek swoje najlepsze lata ma już ze sobą. Te spędził w Monterrey, z którym trzykrotnie wygrał północnoamerykańską Ligę Mistrzów, a w 2012 roku zajął trzecie miejsce na Klubowych Mistrzostwach Świata. Mimo tego wciąż regularnie powoływany jest do reprezentacji Ekwadoru. Na ten moment jego licznik meczów dla "La Tri" zatrzymał się na 99.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy