Azmoun dał „zielone światło” na hitowy transfer. Zostanie następcą Milika w Napoli?!

Azmoun dał „zielone światło” na hitowy transfer. Zostanie następcą Milika w Napoli?! fot. Кирилл Венедиктов | Sport.ru
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Przedstawiciele Napoli koncertują się na pozyskaniu Sardara Azmouna z Zenitu Sankt Petersburg - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Ekipa ze Stadio San Paolo poszukuje już od dłuższego czasu wartościowego następcy Arkadiusza Milika, który najprawdopodobniej po zakończeniu obecnego sezonu zostanie sprzedany.

W gronie piłkarzy mogących zająć jego miejsce w drużynie z Serie A wymieniany jest od dłuższego czasu Sardar Azmoun z Zenitu Sankt Petersburg.

Napoli miało już wykonać pewne konkretne kroki zmierzające do pozyskania reprezentanta Iranu za sprawą rozpoczęcia rozmów z agencją dbającą o interesy piłkarza, a ten po rozmowach ze swoimi przedstawicielami miał wyrazić gotowość i chęć do spróbowania swoich sił we włoskim futbolu.

Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” uważają, że „Partenopei” zamierzają w pełni skoncentrować się na przeprowadzeniu transferu z udziałem 25-letniego zawodnika.

Początkowo drużyna ze Stadio San Paolo miała wyrażać chęć do wyłożenia nawet 30-35 milionów euro na sprowadzenie Azmouna, ale wobec panującej sytuacji miała znacząco obniżyć swoją propozycję do zaledwie 15 milionów euro.

Ewentualna przeprowadzka Irańczyka do Napoli wiąże się z koniecznością rozstania z jednym z graczy niedysponujących paszportem Unii Europejskiej. Wybór padnie zapewne na Leandrinho, który został nie tak dawno wypożyczony do brazylijskiego Red Bull Bragantino.

Napastnik Zenitu strzelił czternaście bramek oraz zanotował siedem asyst w 29 rozegranych meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy