Babacar do Premier League?!

Babacar do Premier League?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Mirror

Crystal Palace wznawia zainteresowanie Khoumą Babacarem.

23-letni napastnik Fiorentiny wyceniany jest na około osiem milionów funtów. "Orły" chciały go już w zimowym oknie, jednak Włosi odmówili sprzedaży.

Londyńczycy będą chcieli sprowadzić atakującego w miejsce Marouane'a Chamakha, który po zakończeniu umowy w czerwcu najprawdopodobniej po sześciu latach wróci do Bordeaux.

Babacar w tym sezonie Serie A strzelił pięć bramek w 18 meczach, w poprzednim natomiast siedem w 20  spotkaniach. Zainteresowanie jego osobą także inne kluby Premier League wyrażają już od jakiegoś czasu, jednak do tej pory nie doszło do konkretów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy