To będzie nowy klub Bryana Fiabemy?!
2026-01-10 20:20:24; Aktualizacja: 7 godzin temu
Lech Poznań może pozbyć się niechcianego zawodnika. Jak twierdzi Szymon Janczyk, barwy może zmienić Bryan Fiabema. O pozyskaniu Norwega myśli Molde.
Lech Poznań nie widzi u siebie miejsca dla Bryana Fiabemy. Choć Norweg zanotował prawdopodobnie najlepszą rundę od dłuższego czasu - w końcu przełamał się ze strzelaniem goli, to Niels Frederiksen nie widzi go w swojej koncepcji.
Już zresztą pod koniec letniego okna sporo mówiono o ewentualnym transferze 22-latka. Wtedy jednak na finiszu transakcja się wykoleiła. Teraz może być inaczej, a w sprawie mógłby pomóc asystent obecnego szkoleniowca mistrza Polski, Sindre Tjelmeland.
Jak twierdzi bowiem Szymon Janczyk, chęć pozyskania 22-latka deklaruje Molde.Popularne
To właśnie do tej drużyny przeniesie się wkrótce asystent Frederiksena i kto wie, czy nie będzie miał wpływy właśnie na pozyskanie Fiabemy. Na drodze do transakcji pojawiła się jednak pewna kość niezgody. O co konkretnie chodzi?
Kością niezgody pozostają warunki transakcji. O ile Lech wolałby tego piłkarza sprzedać, o tyle w Skandynawii preferują wypożyczenie z ewentualną opcją wykupu.
Sprawa powinna się wkrótce wyjaśnić, bo sam gracz zapatruje się raczej pozytywnie na opuszczenie Ekstraklasy.
Urodzony w Tromsø piłkarz trafił do Polski z Realu Sociedad w ramach wolnego transferu w 2024 roku. Od tamtej pory rozegrał łącznie w pierwszej drużynie 48 meczów, a w nich ma dwa gole i dwie asysty.
Jego umowa z mistrzem Polski wygasa 30 czerwca 2027 roku.










![Dobre wieści w sprawie Nicoli Zalewskiego. Składy na Atalanta - Torino [OFICJALNIE]](img/photos/113548/170x113/nicola-zalewski.jpg)






![Filip Marchwiński na wylocie z Serie A?! Jego klub podpisał nowego ofensywnego pomocnika [OFICJALNIE]](img/photos/114394/90x60/omri-gandelman.jpg)

![Transfery - Relacja na żywo [11/01/2026]](img/photos/114055/90x60/relacja-11012026.jpg)












