Babel: Sędzia się naćpał

Babel: Sędzia się naćpał
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Ryan Babel jest znany ze swojego ciętego języka. Konsekwentnie przypomina o sobie, kolekcjonując kolejne kary od niemieckiej federacji.

Tym razem padło na Thorstena Kinhöfera, który prowadził spotkanie Hoffenheimu z Hertą Berlin. Mecz ten zakończył się wynikiem 1-3, a bardzo niezadowolony z umiejętności arbitra był Holender, który przelał swoją złość na klawiaturę.

W jednym ze swoich tekstów na Twitterze stwierdził, że sędzia zachowywał się, jak by był pod wpływem narkotyków. Wpis ten nie pozostał bez echa, szczególnie niemieckiej federacji, która ukarała zawodnika grzywną w wysokości trzech tysięcy euro. Zawodnik musiał również usunąć swój wpis i przeprosić za swoje zachowanie.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Babel ma problemy ze swoją działalnością internetową. Przypomnijmy, że w 2011 roku, na jednym ze swoich profili, opublikował zdjęcie Howarda Webba w koszulce Manchesteru United. Taki wybryk kosztował go 11 tysięcy euro.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy