Babel: Sędzia się naćpał

Babel: Sędzia się naćpał
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Ryan Babel jest znany ze swojego ciętego języka. Konsekwentnie przypomina o sobie, kolekcjonując kolejne kary od niemieckiej federacji.

Tym razem padło na Thorstena Kinhöfera, który prowadził spotkanie Hoffenheimu z Hertą Berlin. Mecz ten zakończył się wynikiem 1-3, a bardzo niezadowolony z umiejętności arbitra był Holender, który przelał swoją złość na klawiaturę.

W jednym ze swoich tekstów na Twitterze stwierdził, że sędzia zachowywał się, jak by był pod wpływem narkotyków. Wpis ten nie pozostał bez echa, szczególnie niemieckiej federacji, która ukarała zawodnika grzywną w wysokości trzech tysięcy euro. Zawodnik musiał również usunąć swój wpis i przeprosić za swoje zachowanie.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Babel ma problemy ze swoją działalnością internetową. Przypomnijmy, że w 2011 roku, na jednym ze swoich profili, opublikował zdjęcie Howarda Webba w koszulce Manchesteru United. Taki wybryk kosztował go 11 tysięcy euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy