Bakambu może wrócić do Europy!

Bakambu może wrócić do Europy!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: L'est Republicain

Mimo świetnej postawy w lidze chińskiej, Cédric Bakambu może niebawem ponownie zameldować się na europejskich boiskach.

Francuskie media dotarły do informacji, iż sprowadzenie reprezentanta Demokratycznej Republiki Konga poważnie rozważa Mauricio Pochettino sprawujący obowiązki menedżera Tottenhamu.

27-letni napastnik w lutym bieżącego roku jako jeden z czołowych strzelców ligi hiszpańskiej przeniósł się z Villarrealu do chińskiego Beijing Guoan za równowartość około 40 milionów euro. Kongijczyk nie potrzebował wiele czasu, by zaadaptować się w nowym środowisku, czego najlepszym dowodem jest fakt, iż w 20 ligowych meczach aż 16 razy udało mu się znaleźć drogę do bramki rywala.

Pokusa występów na najwyższym poziomie, co mogą zaoferować mu działacze Tottenhamu, może sprawić jednak, iż Kongijczyk zdecyduje się zrezygnować z niebotycznych zarobków, jakie inkasuje na Dalekim Wschodzie. 

Opierając się na informacjach „L'est Republicain”, możemy dowiedzieć się, iż popularne „Koguty” już w styczniu będą starały się podjąć działania mające na celu sprowadzenie wychowanka Sochaux do północnego Londynu. Niewykluczone, że w ten sposób spróbują zaasekurować się na wypadek ewentualnego transferu Harry’ego Kane’a, który od pewnego czasu wielokrotnie łączony jest z Realem Madryt.

Z aktualnym pracodawcą Bakambu jest związany umową obowiązującą do 31 grudnia 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy