Balague: Tylko jedna oferta dla Sturridge’a

Balague: Tylko jedna oferta dla Sturridge’a
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Guillem Balague

Według renomowanego dziennikarza, Guillema Balague, Daniel Sturridge otrzymał dotychczas tylko jedną ofertę transferu.

Angielski napastnik, który jest niezadowolony z powodu małej liczby minut, jakie otrzymuje w Liverpoolu, zdecydował się na zmianę otoczenia. Agenci Sturridge’a zaczęli prężnie działać, rozsyłając informację o możliwości sprowadzenia zawodnika do klubów z Włoch (między innymi Interu, Romy, Napoli) oraz Sevilli i Valencii.

Na przestrzeni ostatnich dni pojawiło się wiele informacji na temat przyszłości zawodnika. Mówiono między innymi o tym, że Anglik odrzucił wszystkie propozycje z Włoch i chce zostać wypożyczony jedynie do Sevilli, jednak według Balague, to nieprawda. Jak poinformował dziennikarz, Sturridge nie otrzymał z Hiszpanii nawet konkretnej propozycji.

Według Balague w tej chwili jedyną możliwością na transfer piłkarza jest skorzystanie przez niego z oferty Interu Mediolan. Włosi zamierzają wypożyczyć zawodnika, zapewniając sobie możliwość jego pierwokupu. W przypadku nieskorzystania z oferty, 28-latek pozostanie w Liverpoolu, bo nie ma w tej chwili żadnych innych możliwości.

Doświadczony zawodnik liczy, że odejdzie na wypożyczenie do drużyny, w której barwach powróci do regularnych występów i strzelania bramek. Sturridge ma także nadzieję, że poprzez regularną grę zwiększy swoje szansę na wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rosji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy