Bale kulą u nogi Realu? Walijczyk może pokrzyżować plany madrytczykom

Bale kulą u nogi Realu? Walijczyk może pokrzyżować plany madrytczykom fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: La Sexta

Zagraniczne media co i rusz rozpisują się na temat potencjalnego letniego transferu Garetha Bale'a. Jak podają tymczasem dziennikarze La Sexta, Walijczyk nie zamierza opuszczać Realu Madryt.

Kilkanaście dni temu „Marca” informowała, że o podpis skrzydłowego mogą powalczyć głównie Bayern, Manchester United i Tottenham. Sam piłkarz miał dostać od Realu wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu, a „Królewscy” obniżyli za niego cenę do 130 milionów euro.

Problem w tym, że Bale nie chce odchodzić z Madrytu i poinformował już o tym władze Realu. Klub jednocześnie nie otrzymał za niego żadnej konkretnej oferty.

Jeśli do stolicy Hiszpanii nie wpłynie latem lukratywna propozycja i sam Bale nie zmieni zdania, madrytczycy będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Działacze Realu nastawili się bowiem na sprzedaż 29-latka, a pozostanie Walijczyka w zespole (z uwagi na finanse) może wpłynąć na ruchy transferowe „Królewskich”.

Bale rozegrał w tym sezonie 39 spotkań w koszulce Realu (14 bramek i pięć asyst). Po odejściu z madryckiego klubu Cristiano Ronaldo po Walijczyku z całą pewnością spodziewano się o wiele więcej.

Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy