Bale nie na sprzedaż

2010-11-03 11:02:12; Aktualizacja: 14 lat temu
Bale nie na sprzedaż
Redakcja
Redakcja Źródło: Transfery.info

"Taxi dla Maicona" - ironicznie śpiewali kibice Tottenhamu w trakcie wczorajszego meczu Ligi Mistrzów z Interem. Rzeczywiście brazylijski defensor zupełnie nie radził sobie z młodym Walijczykiem Garethem Bal(...)

"Taxi dla Maicona" - ironicznie śpiewali kibice Tottenhamu w trakcie wczorajszego meczu Ligi Mistrzów z Interem. Rzeczywiście brazylijski defensor zupełnie nie radził sobie z młodym Walijczykiem Garethem Bale'm, szalejącym na lewej stronie pomocy. Jego wspaniała forma musiała się odbić zainteresowaniem największych i najbogatszych klubów.

"Właściciele Tottenhamu nie są biednymi ludźmi. Nie muszą go sprzedawać. Dla Garetha najlepsze będzie pozostanie w Londynie i gra na White Hart Lane" - przyznał menadżer Harry Redknapp, wyprzedzając wszelkie ruchy europejskiej czołówki.

21-letni zawodnikiem od dawna interesuje się Manchester United. Jeden bój o niego już "Czerwone Diabły" przegrały, gdy ten wybrał Tottenham w momencie odejścia z Southampton. Poza tym chętnie widziałyby go u siebie Barcelona, Real, Inter Mediolan, Juventus Turyn, czy Milan.
Więcej na ten temat: Anglia