Balotelli nie trafi do Flamengo? Nagły zwrot w sprawie Włocha!

Balotelli nie trafi do Flamengo? Nagły zwrot w sprawie Włocha! fot. OM
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mario Balotelli nie dopina jeszcze ostatnich szczegółów związanych ze swoimi przenosinami do Flamengo Rio de Janeiro, ponieważ wciąż liczy na angaż w jednym z zespołów występujących w Serie A.

Media z Półwyspu Apenińskiego poinformowały w ostatnich dniach, że doświadczony napastnik osiągnął pełne porozumienie z brazylijskim klubem i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych miał się z nim związać kontraktem obowiązującym do końca grudnia 2021 roku.

Blisko 29-letni zawodnik za sam podpis pod umową miałby zgarnąć aż 10 milionów euro i do tego mógłby liczyć na solidne wynagrodzenie opiewające na 5,4 miliona euro na sezon.

Balotelli wstrzymuje się jednak z podjęciem decyzji o opuszczeniu Starego Kontynentu, ponieważ wciąż ma nadzieję na to, że chęć jego pozyskania wyrazi jedna z drużyn występujących na poziomie Serie A.

„La Gazzetta dello Sport” przekonuje nawet, że były gracz Interu Mediolan, Manchesteru City, Milanu, Liverpoolu, OGC Nice i Olympique'u Marsylia jest gotów rozważyć obniżenie swoich wymagań finansowych, aby móc kontynuować karierę na Półwyspie Apenińskim, ponieważ w ten sposób będzie mu łatwiej zbliżyć się do tego, aby znaleźć się w kadrze na Euro 2020.

Do tej pory w mediach mówiło się, że napastnik znajdował się w kręgu takich włoskich ekip jak Hellas Verona, Parma, Fiorentina czy Brescia.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy