Balotelli odrzucił wielkie pieniądze

Balotelli odrzucił wielkie pieniądze
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mario Balotelli nie ma zamiaru grać w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przynajmniej jeszcze nie teraz.

Według "La Gazzetta dello Sport", Włoch powiedział "nie" Al Ahli. Klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich był jednym z nielicznych klubów, które tego lata były zdeterminowane, by pozyskać 24-latka.

Balotelli od roku jest zawodnikiem Liverpoolu, ale o ostatnim sezonie chciałby zdecydowanie, jak najszybciej zapomnieć. W 16 meczach Premier League, w których wystąpił, zdołał strzelić zaledwie jednego gola. 

Według doniesień włoskich mediów napastnik liczył na ofertę z Interu, jednak ten nie przejawia zainteresowania. W tej sytuacji nadzieję na regularną grę może dać skonkretyzowanie przymiarek ze strony Lazio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy