Balotelli sam zdecydował, że nie zagra w pierwszym składzie z Bordeaux

Balotelli sam zdecydował, że nie zagra w pierwszym składzie z Bordeaux
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Olympique Marsylia w piątek mierzył się z Girondins Bordeaux. Ogromną niespodzianką był brak Mario Balotellego w pierwszym składzie marsylczyków.

Jak poinformowało „L’Équipe”, podczas czwartkowego treningu włoski napastnik poczuł lekki ból w udzie. W związku z tym postanowił nie brać udziału w piątkowym meczu z Bordeaux. Ostatecznie Rudi Garcia postanowił umieścić go na ławce rezerwowych i w 69. minucie wpuścił 28-latka na boisko.

Co ciekawe, u „Super Mario” nie można było dostrzec żadnego problemu natury zdrowotnej. Wygląda zatem na to, że Włoch po prostu nie chciał zbytnio ryzykować i  w związku z tym poprosił o niewystawianie go w podstawowej jedenastce. 

Dziwić może tylko jedno - że zawodnik sam podjął decyzję dotyczącą udziału w zbliżającym się meczu, nie bacząc na opinię swojego szkoleniowca. Jego zespół przegrał 0:2.

Jeśli chodzi o bieżącą kampanię, Balotelli rozegrał w barwach marsylczyków dziesięć spotkań i zdobył siedem bramek. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy