Balotelli wraca do Włoch?!
2019-01-08 08:29:04; Aktualizacja: 6 lat temu
Coraz więcej wskazuje na to, że Mario Balotelli w zimowym oknie transferowym wyląduje we Włoszech.
Wcześniej wyglądało na to, że kolejnym pracodawcą włoskiego napastnika będzie Olympique Marsylia, jednak rozmowy utknęły w martwym punkcie, więc do głosu doszły kluby Serie A. Agent Mino Raiola chce rozmawiać z Sampdorią, Bologną, Parmą i Sassuolo
Balotelli nie ma już czego szukać w Nicei ze względu na konflikt z trenerem Patrickiem Vieirą. Najprawdopodobniej nie będzie konieczne negocjowanie kwoty odstępnego (minimalnej - umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca tego roku), bo strony po prostu rozwiążą umowę za porozumieniem stron.
28-letni napastnik ostatnio w ojczyźnie występował w sezonie 2015/2016 w barwach Milanu. Wcześniej grał też dla Interu. Jego łączny bilans w Serie A to 122 mecze, 47 bramek i 17 asyst.
W tym sezonie Balotelli nie imponuje już formą z poprzednich rozgrywek Ligue 1. W dziesięciu meczach zaliczył tylko jedną asystę, dokładając do tego... pięć żółtych kartek.








![FC Barcelona górą w hicie ligi hiszpańskiej [WIDEO]](img/photos/106636/170x113/raphinha.jpg)







![FC Barcelona górą w hicie ligi hiszpańskiej [WIDEO]](img/photos/106636/90x60/raphinha.jpg)
![Trzeciego finału z rzędu nie będzie. Pogoń Szczecin wyeliminowana z Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113237/170x113/xyz.jpg)





