Bandrowski zawodnikiem Ruchu

Bandrowski zawodnikiem Ruchu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy

Tomasz Bandrowski od wiosny będzie zawodnikiem Ruchu Chorzów. O tego defensywnego pomocnika starał się również ŁKS Łódź, jednak Bandrowski wybrał &#8222;Niebieskich&#8221;.<br><br>Polak, który ostatnie cztery l(...)

Tomasz Bandrowski od wiosny będzie zawodnikiem Ruchu Chorzów. O tego defensywnego pomocnika starał się również ŁKS Łódź, jednak Bandrowski wybrał „Niebieskich”.

Polak, który ostatnie cztery lata spędził w niemieckiej Energii Cottbus chciał jak najszybciej zmienić drużynę, ponieważ najczęściej trenował z drugim zespołem i występował w trzecioligowych rezerwach klubu.

Przed obecnym sezonem wydawało się, że będziemy coraz częściej widywać Bandrowskiego na boiskach Bundesligi (w zeszłych rozgrywkach wystąpił w 12 spotkaniach), jednak było zupełnie inaczej – w tym sezonie na boisko nie wyszedł ani razu.

„Czy Tomek poradzi sobie w polskiej ekstraklasie? Hmm, trudno powiedzieć. Tu mało grał. Wiadomo, że jak się wraca do Polski z zagranicy, a sam tego kiedyś doświadczyłem lądując w Wiśle Kraków, to oczekiwania wobec piłkarza są ogromne.” – Mariusz Kukiełka o transferze Bandrowskiego do Ruchu
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy