Barcelona blisko pozyskania zawodników Juventusu.

Barcelona blisko pozyskania zawodników Juventusu.
Redakcja
Redakcja
Źródło:

FC Barcelona podpisze w najbliższych dniach kontrakty z dwoma obrońcami Juventusu Turyn - 34-letnim Lilianem Thuramem i 29-letnim Gianluca Zambrottą. Jak podaje hiszpańskie radio za obrońcę reprezentacji Francj(...)

FC Barcelona podpisze w najbliższych dniach kontrakty z dwoma obrońcami Juventusu Turyn - 34-letnim Lilianem Thuramem i 29-letnim Gianluca Zambrottą. Jak podaje hiszpańskie radio za obrońcę reprezentacji Francji Barca zapłaci 5 mln euro, a za obrońcę włoskiego 14 mln euro. Wydaję się, że po tych wzmocnieniach Barcelona będzie głównym faworytem do wygrania PremieraDivison.
Więcej na temat: Hiszpania Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy