Barcelona może się cieszyć. Czterech chętnych na Coutinho

Barcelona może się cieszyć. Czterech chętnych na Coutinho fot. Bayern
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” podaje, że zainteresowane pozyskaniem Philippe Coutinho z Barcelony są aż cztery kluby z Premier League - Chelsea, Manchester United, Arsenal i Tottenham.

Brazylijczyk przebywa obecnie na wypożyczeniu w Bayernie. Monachijczycy mają możliwość jego wykupienia po zakończeniu sezonu, ale nie zamierzają płacić za niego 120 milionów euro, która to kwota widnieje w umowie zawartej między klubami. Według mediów mistrzowie Niemiec nie zrobią tego nawet w przypadku zmniejszenia opłaty do 90 milionów.

O tym, że Coutinho stał się problemem dla Barcelony kilka dni temu pisał już kataloński „Sport”. Jednocześnie poinformował on, że wypożyczenie 27-latka z Katalonii rozważa Chelsea. Zdaniem „Daily Mirror” klubów spoglądających w jego kierunku jest więcej. W tej grupie są również Arsenal, Manchester United oraz Tottenham.

Co ważne - każdy z nich chce tylko wypożyczyć Coutinho. Barcelona wolałaby go od razu sprzedać, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia, spora liczba chętnych na czasowy transfer również jest dla „Dumy Katalonii” dobrą wiadomością.

Sam Coutinho chce wrócić do Premier League. W przeszłości występował tam, reprezentując barwy Liverpoolu.

„Daily Mirror” podkreśla, że „The Reds” nie są zainteresowani jego ponownym sprowadzeniem na Anfield.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy