Barcelona na polowaniu w Amsterdamie

Barcelona na polowaniu w Amsterdamie
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona jest zainteresowana pomocnikiem Ajaxu, Donnym van de Beekiem.

"Duma Katalonii" nie pierwszy raz przygląda się zdolnej młodzieży Ajaxu Amsterdam. Tym razem w oko skautom "Barçy" wpadł Donny van de Beek. 19-latek zaimponował już za czasów gry w drużynie młodzieżowej swoją inteligencją taktyczną i talentem. Luis Enrique chciałby mieć go w swojej drużynie, ale przekonanie Holendrów nie będzie łatwe. Ajax zdaje sobie sprawę, że wychowanek będzie się jeszcze rozwijał i w przyszłości może zarobić na nim więcej.

Oprócz van de Beeka, "Blaugrana" obserwuje także innych piłkarzy "de Godenzonen". Na liście skautów znajdują się jeszcze Jairo Riedewald, Riechedly Bazoer oraz Václav Černý.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy