Barcelona wykupi Brazylijczyka

Barcelona wykupi Brazylijczyka
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sport

Barcelona podjęła decyzję w sprawie Marlona Santosa – zawodnik zmieni wypożyczenie z Fluminense na transfer definitywny, poinformował kataloński „Sport”.

21-letniego Brazylijczyka już wcześniej w umowie wypożyczenia wyceniono na sześć milionów euro, ale Barcelona zapłaci tylko dwa miliony euro. Wynika to z faktu niewykorzystania opcji na pozyskanie Kenedy'ego (aktualnie Chelsea, wypożyczony do Watfordu) oraz Gersona (Roma).

Kataloński klub jest zadowolony z postawy zawodnika w zespole B, dlatego do transferu definitywnego dojdzie jeszcze, zanim ten na dobre przeniesie się do pierwszej drużyny. Zresztą niewykluczone, że wobec kontuzji stoperów, Marlon dostanie szansę u Luisa Enrique.

Dzięki szybszej decyzji, Barcelona zaoszczędzi dwa miliony euro, które byłyby bonusem dla Fluminense, gdyby do transferu definitywnego doszło po rozegraniu przez Marlona pięciu oficjalnych spotkań (do tej pory wystąpił w czterech ligowych meczach Barcelony B).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy