Barcelona zainteresowana Angeliño

Barcelona zainteresowana Angeliño
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sam Lee I The Athletic

Jak informuje m.in. Sam Lee z The Athletic, Barcelona interesuje się Angeliño.

Barcelona złożyła już Manchesterowi City ofertę za Erica Garcíę. Nie jest on jednak jedynym zawodnikiem „The Citizens”, w kierunku którego spogląda klub z Katalonii.  

„Barcelona węszy wokół Angeliño. Za tym zainteresowaniem stoi podobno Ronald Koeman. MC chce 30 milionów euro. Na podobną kwotę opiewała klauzula w umowie z RB Lipsk” - napisał Lee na Twitterze.  

Lewy obrońca trafił do City w 2013 roku. Potem zanotował kilka wypożyczeń do innych klubów, a w 2018 roku odszedł do PSV Eindhoven. Po dwunastu miesiącach wrócił jednak na Etihad. Dotychczasowy bilans Hiszpana w pierwszej drużynie „The Citizens” to 15 występów i trzy ostatnie podania.  

Ostatnio Angeliño przebywał na wypożyczeniu w RB Lipsk, z którym zajął trzecie miejsce w tabeli Bundesligi, i doszedł do półfinału Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy