Bardzo duży transfer Romy

Bardzo duży transfer Romy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Bruno Peres zostanie piłkarzem Romy.

Gianluca Di Marzio poinformował, że przedłużające się negocjacje z Torino zostały zakończone pomyślnie. Jeden z najlepszych prawych obrońców Serie A jeszcze dziś lub jutro złoży podpis pod umową, bowiem intencją klubu jest zgłoszenie go na rewanżowy mecz przeciwko FC Porto. Stawka tego spotkania to gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Brazylijczyk zostanie wypożyczony na rok za milion euro, natomiast rzymianie obowiązkowo będą musieli wykupić 26-latka po sezonie za 13,5 miliona euro. Transakcja obejmuje również bonusy warte półtora miliona, a ponadto dotychczasowy pracodawca zapewni sobie 20% kwoty z ewentualnego, przyszłego transferu z udziałem zawodnika.

Bruno Peres w przeszłości był łączony chociażby z Bayernem Monachium.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy