Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację

Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację fot. Angers SCO
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Get French Football News | L'Equipe

Skrzydłowy Angers Farid El Melali został skazany na 18 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu za publiczną masturbację.

Stéphane Bahoken i Farid El Melali mają okazję spotykać się nie tylko na boisku. W ostatnich dniach mogli również minąć się w sądzie. Obu bowiem postawiono zarzuty.

O sprawie tego pierwszego pisaliśmy tutaj. Jeśli chodzi natomiast o drugiego ze wspomnianych zawodników, również i on nie uciekł od odpowiedzialności.

W marcu i kwietniu piłkarz dopuścił się publicznego aktu masturbacji. Sprawa została zgłoszona na policję przez dwie kobiety, które były świadkami tej sytuacji.

Zawodnik został zatrzymany, a sprawa trafiła do sądu. W czwartek został ogłoszony wyrok w tej sprawie.

Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i uznał Algierczyka za winnego w tej kwestii. Skazał go na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Do tego zobowiązał go do wpłacenia 2000 euro.

El Melali trafił pod opiekę psychiatry, wcześniej przyznając się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddając się karze.

Do sprawy odniósł się prawnik jednej z kobiet, która widziała onanizującego się piłkarza.

- Moja klientka była zszokowana całą sprawą. To niespotykane. Dwa dni z rzędu pojawił się przed tym samym oknem. Wywołało to u niej niemałą konsternację, a zarazem lęk. Dlatego też postanowiliśmy oddać tę sprawę do sądu - przyznał.

Dwukrotny reprezentant Algierii trafił do Angers z Paradou latem 2018 roku. W tym sezonie miał okazję wystąpić w dwóch meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy