Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację

Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację fot. Angers SCO
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Get French Football News | L'Equipe

Skrzydłowy Angers Farid El Melali został skazany na 18 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu za publiczną masturbację.

Stéphane Bahoken i Farid El Melali mają okazję spotykać się nie tylko na boisku. W ostatnich dniach mogli również minąć się w sądzie. Obu bowiem postawiono zarzuty.

O sprawie tego pierwszego pisaliśmy tutaj. Jeśli chodzi natomiast o drugiego ze wspomnianych zawodników, również i on nie uciekł od odpowiedzialności.

W marcu i kwietniu piłkarz dopuścił się publicznego aktu masturbacji. Sprawa została zgłoszona na policję przez dwie kobiety, które były świadkami tej sytuacji.

Zawodnik został zatrzymany, a sprawa trafiła do sądu. W czwartek został ogłoszony wyrok w tej sprawie.

Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i uznał Algierczyka za winnego w tej kwestii. Skazał go na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Do tego zobowiązał go do wpłacenia 2000 euro.

El Melali trafił pod opiekę psychiatry, wcześniej przyznając się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddając się karze.

Do sprawy odniósł się prawnik jednej z kobiet, która widziała onanizującego się piłkarza.

- Moja klientka była zszokowana całą sprawą. To niespotykane. Dwa dni z rzędu pojawił się przed tym samym oknem. Wywołało to u niej niemałą konsternację, a zarazem lęk. Dlatego też postanowiliśmy oddać tę sprawę do sądu - przyznał.

Dwukrotny reprezentant Algierii trafił do Angers z Paradou latem 2018 roku. W tym sezonie miał okazję wystąpić w dwóch meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy