Barnetta opuści Schalke?
2014-04-08 16:39:11; Aktualizacja: 11 lat temu
Schalke jest gotowe sprzedać Szwajcara Tranquillo Barnettę. Skrzydłowy przebywa obecnie na wypożyczeniu w Eintrachcie Frankfurt.
Szwajcarski pomocnik ma z Schalke kontrakt ważny do 2015 roku, ale niewykluczone, że wkrótce opuści Zagłębie Ruhry. Poważnie zainteresowany transferem definitywnym Barnetty jest Eintracht. Działaczom klubu z Frankfurtu na tyle przypadła do gustu gra pomocnika, że chcą wykupić go z Schalke.
Dyrektor generalny zespołu z Gelsenkirchen nie wyklucza takiego biegu wydarzeń – Barnetta jest na wypożyczeniu w Eintrachcie i robi dla nich świetną robotę. Nadal obowiązuje go kontrakt z naszym klubem, jednak po zakończeniu obecnego sezonu porozmawiamy o jego przyszłości. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji najważniejsze będzie jednak zdanie samego zawodnika – powiedział Horst Heldt.
Barnetta był swego czasu jedną z gwiazd Bundesligi. W barwach Bayeru Leverkusen błyszczał na niemieckich boiskach, jednak po przenosinach do Schalke mocno obniżył loty. W 2010 roku według portalu Transfermarkt jego wartość oscylowała w okolicach dziewięciu milionów euro. Teraz wyceniany jest zaledwie na 2,6 miiona.



![Losowanie fazy grupowej Mistrzostw Świata 2026. Z kim potencjalnie zagra Polska? [RELACJA NA ŻYWO]](img/photos/113334/170x113/robert-lewandowski.jpg)








![Ekstraklasa: Składy na Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]](img/photos/82711/90x60/lechia-gdansk-gornik-zabrze.jpg)
![Donald Trump laureatem Pokojowej Nagrody FIFA [OFICJALNIE]](img/photos/105505/90x60/donald-trump.jpg)





![Ekstraklasa: Składy na Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]](img/photos/82711/170x113/lechia-gdansk-gornik-zabrze.jpg)




