Bartosz Kapustka o najbliższej przyszłości. „Mój agent jest w kontakcie z klubem”

Bartosz Kapustka o najbliższej przyszłości. „Mój agent jest w kontakcie z klubem” fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Canal+

Bartosz Kapustka wypowiedział się w Canal+ na temat obecnej sytuacji oraz poruszył kwestię związaną ze swoją najbliższą przyszłością z uwagi na wygasający po sezonie kontrakt z Legią Warszawa.

Ofensywny pomocnik zaliczył stosunkowo udany powrót na rodzime boiska w minionych rozgrywkach po zawodzie, jaki spotkał go po pobycie w Leicester City oraz poważnej kontuzji odniesionej na wypożyczeniu w belgijskim Oud-Heverlee Leuven.

W związku z tym blisko 25-letni zawodnik wierzył głęboko w notowanie jeszcze lepszych występów w trwającym sezonie. Niestety plany czternastokrotnego reprezentanta Polski pokrzyżował uraz, którego nabawił się tuż po zdobyciu bramki w spotkaniu przeciwko Florze Tallinn (2:1) w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Bartosz Kapustka uszkodził w trakcie celebracji strzelonego gola więzadło przednie w kolanie i stracił przez to szansę na zaistnienie w barwach Legii Warszawa w rundzie jesiennej.

Były gracz Cracovii wyraził w rozmowie z Canal+ nadzieję na to, że wiosną będzie już do dyspozycji szkoleniowca i spróbuje pomóc dźwignąć się „Wojskowym” z dolnych rejonów tabeli.

- Miejmy nadzieję, że w styczniu uda mi się polecieć z zespołem na obóz. To mój główny cel. Życie nauczyło mnie jednak, że nie ma co na razie myśleć do przodu. Każdym dniem i treningiem trzeba przybliżać się do tego, aby rzeczywiście tak się stało. Wierzę, że wkrótce pojawię się na boisku - przyznał ofensywny pomocnik.

Blisko 25-letni piłkarz jest związany z ekipą z Łazienkowskiej do końca obecnych rozgrywek i w zaistniałej sytuacji może zostać zmuszony do rozejrzenia się wkrótce za nowym miejscem pracy. W mediach już pojawiły się sugestie, że zainteresowana ponownym nawiązaniem z nim współpracy jest Cracovia.

Sam zawodnik nie zamierza na razie komentować tych plotek i skupia się wyłącznie na Legii Warszawa, z którą stały kontakt utrzymuje jego agent.

- Koncentruje się wyłącznie na tym, aby jak najszybciej dojść do zdrowia, Mój agent jest w kontakcie z klubem. Ale co się wydarzy, to przyniesie już tylko przyszłość. Jak wyglądają rozmowy w sprawie nowej umowy? To już trzeba pytać mojego agenta. Myślę, że jeżeli obie strony będą chciały, to na pewno dojdą do porozumienia - stwierdził Kapustka, który w trwających rozgrywkach wystąpił w czterech meczach i zdobył w nich jedna bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy