Bartosz Salamon reaguje na porażkę Lecha Poznań. Mówi, co trzeba teraz zrobić

Bartosz Salamon reaguje na porażkę Lecha Poznań. Mówi, co trzeba teraz zrobić fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań przegrał z Rakowem Częstochowa 0-4, a na temat tego meczu wypowiedział się dla klubowych mediów Bartosz Salamon.

Kibice Lecha Poznań mieli nadzieję, że porażka z Pogonią Szczecin w dogrywce i odpadnięcie z Pucharu Polski, zadziała na ich pupili motywująco.

Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna...

Gracze prowadzeni przez Mariusza Rumaka od samego początku rywalizacji z Rakowem Częstochowa byli zagubieni, co przełożyło się na wynik.

Już do przerwy Lech przegrywał to spotkanie 0-3, a po zmianie stron trafienie samobójcze dorzucił jeszcze Bartosz Mrozek.

Ekipa ze stolicy Wielkopolski wraca zatem do domu na tarczy.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak odegrać się przy okazji następnej rywalizacji. Z podobnego założenia wychodzi kapitan Bartosz Salamon, o czym mówił w rozmowie z klubowymi mediami.

- Ciężko na gorąco cokolwiek stwierdzić po takim meczu, po takim wyniku. Chcemy o tym jak najszybciej zapomnieć i patrzeć wprzód. Myślę, że tutaj nie ma sensu mówić za dużo, taki występ nie może nam się przytrafić. Teraz musimy w odpowiedni sposób zareagować w sobotę absolutnie dobrym występem - wyznał.

Lech Poznań i Górnik Zabrze zagrają ze sobą już 9 marca. Pierwszy gwizdek o 20:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy