Bastos wraca do Europy

Bastos wraca do Europy
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The National | Sky Italia

Wydawało się w momencie transferu Michela Bastosa do Al Ain, że to już jego definitywne pożegnanie z europejską piłką. Szykuje się jednak powrót.

Transfer skrzydłowego lub bocznego obrońcy finalizuje włoskie Napoli. W sobotę lub niedzielę zawodnik ma przylecieć do Włoch, aby przejść testy medyczne przed podpisaniem umowy.
 
Według arabskich mediów będzie to wypożyczenie do końca sezonu, gdyż Brazylijczyk nie znajduje się już w planach Al Ain na najbliższą przyszłość. Klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapłacił w sierpniu za Bastosa Lyonowi cztery miliony euro, a on sam podpisał trzyletnią umowę.
 
30-latkowi ma się też nie podobać rola w zespole Al Ain, bowiem częściej wystawiany jest w roli defensora, natomiast obiecywano mu pozycję ofensywną. Paradoksalnie, Rafael Benitez również widzi go na boku obrony.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy