Bastos wraca do Europy

Bastos wraca do Europy
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The National | Sky Italia

Wydawało się w momencie transferu Michela Bastosa do Al Ain, że to już jego definitywne pożegnanie z europejską piłką. Szykuje się jednak powrót.

Transfer skrzydłowego lub bocznego obrońcy finalizuje włoskie Napoli. W sobotę lub niedzielę zawodnik ma przylecieć do Włoch, aby przejść testy medyczne przed podpisaniem umowy.
 
Według arabskich mediów będzie to wypożyczenie do końca sezonu, gdyż Brazylijczyk nie znajduje się już w planach Al Ain na najbliższą przyszłość. Klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapłacił w sierpniu za Bastosa Lyonowi cztery miliony euro, a on sam podpisał trzyletnią umowę.
 
30-latkowi ma się też nie podobać rola w zespole Al Ain, bowiem częściej wystawiany jest w roli defensora, natomiast obiecywano mu pozycję ofensywną. Paradoksalnie, Rafael Benitez również widzi go na boku obrony.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy