Bayer Leverkusen dopina transfer za 15 milionów euro

Bayer Leverkusen dopina transfer za 15 milionów euro
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Florian Plettenberg | Sport 1

Wszystko wskazuje na to, że nowym graczem Bayeru Leverkusen zostanie Amine Adli - informuje Florian Plettenberg.

Pomimo tego, że Toulouse nie zdołała awansować na najwyższy szczebel rozgrywkowy we Francji, to niektórzy zawodnicy tej ekipy naprawdę pokazali się z dobrej strony. W tym miejscu na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Amine Adli.

21-latek to jedno z objawień poprzedniego sezonu. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez kluby niemieckie, które od kilku tygodni mocno zabiegają o jego względy.

Do tej pory głównym kandydatem w kwestii sprowadzenia atakującego był Bayern Monachium, jednak wydaje się, że Adli wybrał inny kierunek. 

Napastnik jest o krok od przenosin do Bayeru Leverkusen. Kluby się już właściwie porozumiały i kwota transferu wyniesie blisko 15 milionów euro.

Skąd nagła zmiana planów? Wydaje się, że w zespole mistrza Niemiec 21-latek nie miałby zbyt dużych szans na regularną grę, z kolei w barwach „Aptekarzy” może on otrzymać wiele szans, by zaprezentować się szerszej publiczności i zapracować sobie na jeszcze większy transfer. Jego decyzja wydaje się zatem rozsądnym posunięciem.

Urodzony w EU zawodnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 36 meczów. W tym czasie strzelił osiem goli i zanotował osiem asyst.

Kontrakt wiąże go z francuskim drugoligowcem do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy