Bayer Leverkusen i AS Roma powalczą o zawodnika Zenitu Sankt Petersburg

Bayer Leverkusen i AS Roma powalczą o zawodnika Zenitu Sankt Petersburg
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio [Twitter] | Fabrizio Romano [Twitter]

AS Roma i Bayer Leverkusen zabiegają o transfer napastnika Zenitu Sankt Petersburg Sardara Azmouna, licząc na transakcję za około 18 milionów euro - donosi Gianluca Di Marzio.

Według włoskiego dziennikarza, Zenit nie podjął jeszcze decyzji o sprzedaży zawodnika z Iranu tego lata, ale inne kluby szykują się już do przejścia do ofensywy w sprawie jego ewentualnych przenosin.

Obecny kontrakt Azmouna wygasa w czerwcu 2022 roku, a negocjacje w sprawie jego przedłużenia nie przebiegają pomyślnie. Cena wywoławcza wynosi około 25 milionów euro, ale Bayer Leverkusen oferuje 18 milionów euro w gotówce - tak przynajmniej twierdzi Fabrizio Romano.

Roma wolałaby natomiast zaoferować pieniądze plus zawodników w ramach częściowej wymiany, aby ograniczyć koszty.

Azmoun został kupiony z Rubina Kazań w lutym 2019 roku za 12 milionów euro. 26-latek zdobył 19 bramek w 24 meczach ligi rosyjskiej w zeszłym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy