Bayer Leverkusen wciąż bez oferty za Havertza. Chelsea rozmawia z zawodnikiem!

Bayer Leverkusen wciąż bez oferty za Havertza. Chelsea rozmawia z zawodnikiem! fot. Kai Havertz I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | Nicolò Schira

„The Blues” nie wystosowali jeszcze oficjalnej oferty wykupu reprezentanta Niemiec z Bayeru Leverkusen, ale prowadzą rozmowy z przedstawicielami piłkarza na temat warunków indywidualnego kontraktu - uważa Fabrizio Romano.

Christian Falk ze „Sport Bilda” poinformował, że po przegranym finale Pucharu Niemiec z Bayernem Monachium doszło do spotkania Kaia Havertza z władzami ekipy z Bay Areny w kwestii omówienia dalszej przyszłości utalentowanego pomocnika.

W jego trakcie sam 21-latek miał wyrazić gotowość do opuszczenia klubu już w zbliżającym się oknie transferowego i jako potencjalny kierunek swojej przeprowadzki wskazał Premier League, gdzie poważne zainteresowanie jego usługami przejawia Chelsea.

Fabrizio Romano uważa, że drużyna ze Stamford Bridge wykonała już konkretne kroki w sprawie możliwego nawiązania współpracy z reprezentantem Niemiec i prowadzi rozmowy z przedstawicielami piłkarza na temat warunków indywidualnej umowy.

Nicolò Schira dodaje, że klub z Londynu jest skłonny zaoferować Havertzowi możliwość zawarcia kontraktu do połowy 2025 roku z gwarantowanymi zarobkami wynoszącymi osiem milionów euro na sezon.

21-latek miał odnieść się w optymistyczny sposób do tej propozycji, ale w dalszym ciągu z ewentualną finalizacją swojej przeprowadzki musi poczekać do momentu dogadania się obu zespołów.

Pierwszy ze wspomnianych dziennikarzy jest przekonany, że „The Blues” nie wysłali do tej pory żadnej oficjalnej oferty Bayerowi Leverkusen, który spodziewa się zainkasowania 90 milionów euro za swojego wychowanka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy