Bayern Monachium: Córka Leroya Sané odegra kluczową rolę w transferze piłkarza?!

Bayern Monachium: Córka Leroya Sané odegra kluczową rolę w transferze piłkarza?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Athletic

Leroy Sané jest coraz bardziej przekonany do tego, że chce wzmocnić Bayern Monachium. Podejmując tę decyzję, ma on na względzie dobro córki, która jego zdaniem powinna wychowywać się w Niemczech. O sytuacji piłkarza informuje "The Athletic".

Saga związana z przenosinami 24-latka z Manchesteru City do Bayernu Monachium ciągnie się już przeszło rok. Strony były bliskie porozumienia zeszłego lata. Wówczas to jednak na przeszkodzie stanęła kontuzja zawodnika.

Na ten moment wydaje się, że wszystko zmierza ku temu, by taka transakcja została zrealizowana. Pojawiła się bowiem duża chęć ze strony gracza. Ważną rolę w całej sprawie ma odgrywać córka zawodnika, Rio Stella.

Dziewczynka urodziła się we wrześniu 2018 roku i od tamtej pory piłkarz dąży do tego, by wrócić do Bundesligi. Chce bowiem, by jego dziecko mogło dorastać w Niemczech.

Kwota transferu nie okaże się raczej zawrotna. Obecny mistrz Niemiec jest bowiem w stanie zapłacić 40 milionów euro. Manchester City nie chce pozbywać się swojego piłkarza za wszelką cenę. Jeśli jednak zostanie do tego w pewien sposób zmuszony, ulegnie, a strony spotkają się nieopodal wspomnianej kwoty.

Najbliższe lato będzie bowiem dla „Obywateli” ostatnią szansą, by zarobić na zawodniku jakiekolwiek pieniądze. Jego umowa obowiązuje bowiem do 30 czerwca 2021 roku i nic nie wskazuje na to, by została przedłużona, mimo czekającej na reprezentanta Niemiec propozycji.

Skrzydłowy trafił na Etihad Stadium latem 2016 roku. W tym sezonie rozegrał zaledwie jeden mecz. Sytuacja miała miejsce w sierpniu, kiedy to Manchester City mierzył się z Liverpoolem w ramach starcia o Tarczę Wspólnoty. Sané opuścił wówczas boisko już w 13. minucie. Późniejsze badania wykazały, że zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy