Bayern Monachium: Konflikt w obozie Comana? Klub jest o tym przekonany

Bayern Monachium: Konflikt w obozie Comana? Klub jest o tym przekonany fot. MDI / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1

Szefostwo Bayernu Monachium uważa, że Kingsley Coman jest nastawiony na przedłużenie współpracy z mistrzem Niemiec w przeciwieństwo do jego najbliższego otoczenia - poinformował Florian Plettenberg ze Sport1.

Przedstawiciele „Bawarczyków” mają w ostatnim czasie spore problemy z wypracowaniem zadowalających porozumień z ważnym zawodnikami, co pokazują odejścia takich postaci jak Thiago Alcântara czy David Alaba.

Niewykluczone, że wkrótce dołączy do nich również Kingsley Coman.

Reprezentant Francji jest związany z ekipą z Allianz Areny do 30 czerwca 2023 roku i już zasygnalizował gotowość do przedłużenia współpracy z dotychczasowym pracodawcą pod warunkiem, że otrzyma gwarancję inkasowania 20 milionów euro na sezon.

Zarząd Bayernu Monachium jest na chwilę obecną skłonny zapewnić 25-latkowi o siedem milionów euro mniej, co teoretycznie nie zaspokaja skrzydłowego.

Jak jednak przekonuje Florian Plettenberg ze Sport1, niezadowolenie z takiej propozycji przejawiają głównie przedstawiciele Comana w osobie jego ojca, Benoît Menye'a (przyjaciel rodziny) i agenta Piniego Zahaviego.

Cała trójka ma naciskać na ofensywnego gracza, aby odrzucił ofertę Bayernu Monachium na rzecz zaakceptowania jednej z propozycji, którą w niedalekim czasie otrzyma z Anglii, gdzie mógłby zarobić oczekiwane przez siebie pieniądze.

Do tej pory z tego kierunku zainteresowanie jego usługami miały przejawiać Manchester United czy Chelsea. Oba kluby nie przeszły jednak na razie do żadnych konkretnych rozmów z otoczeniem Francuza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy